TÝM

Karolina Racková

Zakladatelka Bodhi Yoga, lektorka jógy

Karolina je certifikovaná lektorka, která se již přes deset let s vášní věnuje józe. Její lekce jsou dostupné pro každého. Na hodinách je kladen důraz na výběr z variant pozic od nejjednodušší až po nejobtížnější úroveň. Specifikem lekcí jógy s Karolin je rozvoj vaší kreativity a schopnosti rozhodnout za sebe tak, jak to intuitivně cítíte. Znalost svých potřeb úzce souvisí s budováním sebedůvěry. Na hodinách proto nebudete do ničeho tlačeni ani nuceni. Prioritou jsou vždy Vaše potřeby a autonomie.

Karolina vás bude od samého začátku praxe provázet s péčí a pozorností. Její lekce si oblíbili např. i majitel OXALIS, spol s.r.o., Ing. Petr Zelík nebo majitelka sítě očních klinik Gemini, MUDr. Jana Stodůlková.

Více o Karolině na Instagramu @karolin_yoga nebo na stránkách www.yogakarolina.com.

Michaela Novotná

Lektorka jógy, fyzioterapeutka

  • Studium Power jógy (Power jóga akademie, Václav Krejčík),
  • Jóga 50+

Jóga mi pomohla na cestě řešení mých zdravotních problémů. Není pro mne jen cvičením, ale i uceleným životním stylem.

,,Pokud dokážeme zklidnit svou mysl, dojde i k uvolnění těla", tento postoj často používám i při práci ve fyzioterapii.

Před nedávnem jsem četla jeden citát, který mě momentálně vede v mé cestě životem: ,,Tělo je vozidlo ducha. Nemůžete čekat, že zůstane celé, když za jízdy usnete a nevěnujete se nijak řízení."

Více o Míši na Instagramu @michaelanovotna.yoga.


Renata Maierl

Lektorka jógy

  • Instruktor jógy specializace powerjóga/hathajóga (Power Yoga Akademie RYT 150)

K józe jsem se dostala před 10 lety. Nikdy jsem nepomyslela na to, že bych jí mohla předávat dál. Dovedla mě k tomu až cesta na Bali v listopadu 2017. Začala jsem se o jógu a její benefity zajímat více do hloubky. Na své cestě tak postupně odhaluji její tajemství, jak funguje naše tělo a mysl. Jóga je pro mě nejen fyzická aktivita, ale díky ní se cítím dobře i po psychické stránce. Představuje pro mě relax a radost z pohybu zároveň. Pravidelná praxe jógy rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, redukuje stres a napětí, přináší vnitřní pohodu. Jsem ráda, že to samé mohu předávat dál na mých lekcích.

Linda Nejezchlebová

Lektorka jógy

Aktivně se hýbu od školních let. Jóga se stala součástí mé cesty životem okolo třicítky. V józe mne baví balanční pozice, nové výzvy...a smích. Protože se ráda rychle hýbu, baví mne kombinovat to nejlepší z pilates, posilování, intervalového tréninku H.I.I.T. ve svých lekcích. Nová lekce BODY IN SHAPE nabídne to nejlepší pro zdravé a pevné tělo. Jsem certifikovaná instruktorka jógy, fitness, masérka, poradkyně pro výživu, provádím rehabilitační a fyzio cvičení zaměřená na pohybový aparát

Jsem maminka tří dětí skokem za čtyřicítkou, miluju svobodu, rodinu, bytí v přírodě, dobré jídlo a pití.

Více o Lindě na Instagramu @linda_nejezchlebova.


Zdeněk Kašpar

Qi Gong

Taichi a Qi Gongu (čchi kungu) se věnuji od roku 2011, kdy jsem úraz přijal jako vzkaz, abych se zastavil a hledal aktivitu, která by v sobě spojila fyzický pohyb s vnitřní harmonií. Studoval jsem postupně styly různých škol a v roce 2020 získal trenérskou licenci. Ve svých kurzech se věnuji především sestavám Qi Gongu ve stylu wudangských škol. Zaměřuji na praktické využití cvičení, protahujeme tělo, necháme odejít stres a posilujeme klid v našem středu.

Kouzlo cvičení je v tom, že se dá provádět všude - na skupinové lekci i doma mezi sporákem a knihovničkou :-) 


Katka Nováková

Lektorka hormonální jógové terapie

Jógu vnímám jako úžasného pomocníka, který mi pomáhá získat zdravé, pružné a pevné tělo. Zbavila mě dlouholetých bolestí zad a dodává mému životu klid a vyrovnanost.

V hormonální józe mě nadchlo hlavně to, jak široký rozsah má a s čím vším vám může pomoct. A k tomu jsem po pár cvičení mohla sama na sobě vidět bezprostřední neuvěřitelné účinky. Prostě bomba!

Jsem moc hrdá na to, že jsem se stala lektorkou jógy, protože mě nesmírně těší pomáhat i dalším ženám, aby podpořily své zdraví a celkovou pohodu a prostě se cítily krásně.

Jóga nás učí vyléčit to, co nejde vydržet,

a vydržet to, co nejde vyléčit.

B. K. S. Iyengar