POPIS LEKCÍ

Vinyasa flow

Dynamická lekce probíhá plynulým tempem, cvičíme v jógových sekvencích, které na sebe navazují. Tento styl je známý také jako "meditace v pohybu". Dbáme na sladění dechu s vědomým pohybem. Důležité je prodýchání a protažení rozehřátých svalů celého těla v jógových pozicích neboli ásanách. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé.


Jemná jóga

Jemná jóga je vhodná pro začátečníky a pro všechny, kteří upřednostňují méně náročný pohyb. Tento styl zahrnuje jednodušší varianty pozic a je menší zátěží pro svaly. Kdykoliv potřebujete, odpočíváte v relaxační pozici. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Power jóga

Jedná se o dynamický styl, který souměrně rozvíjí sílu a ohebnost těla. Power jóga je spojením tradiční jógy s aerobními a fitness aktivitami. Základem jsou pozdravy slunce, ve kterých jsou plynule rozvíjeny jednotlivé pozice. Lekce je vhodná pro středně pokročilé a pokročilé.


Jóga s fyzioterapeutkou

Lekci vede zkušená fyzioterapeutka, která propojuje jógu s poznatky z fyzioterapie. Během cvičení posíláte svaly celého těla. Hlouběji porozumíte jednotlivým pozicím a jejich pozitivnímu působení na pohybový aparát. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé.


Fit & Slim Flow

Kdo říká, že se jógou nedá zhubnout, jistě ještě nenavštívil lekci Fit & SLim Flow. Dynamická lekce kardio stylu s převahou pozic stimulujících trávení, spalování a aktivizujících metabolismus vám pravidelnou praxí přinese vysněnou postavu. 

Přijďte se přesvědčit. 


Iyengar jóga

Iyengar jóga se zaměřuje na detail a precizní provedení pozice. Je to směr jógy, který je vhodný nejen pro zdravé jedince, ale i pro lidi se zdravotním omezením (vysoký krevní tlak, kloubní problémy, oslabený imunitní systém aj.). Lekce jsou specifické obsáhlým slovním vedením, vysvětlením a manuálním nastavením a opravy vašich pozic.


Ranní jóga

Vstupte do nového dne s úsměvem na tváři - ranní jóga vám ho přenese do nitra těla. Postupné a jemné probouzení těla vedeme přes důkladné protáhnutí, které nás naladí na celý den. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Privátní lekce

Lekce pro jednotlivce nebo neveřejnou skupinu šitá na míru individuálním potřebám a přáním klientů. Lekce se koná po domluvě v čas mimo veřejné lekce ve studiu. Ceny se pohybují od 800,- Kč za hodinu. V ceně je zahrnutý pronájem prostoru, zapůjčení pomůcek, nabídka teplých/studených nápojů. Privátní lekci můžete zaplatit z části zakoupenou permanentkou.


Dokázali to, protože netušili, že to bylo nemožné.

Antické přísloví.