POPIS LEKCÍ

Slow Flow

Slow Flow - lekce Jemné jógy s jednoduššími verzemi pozic, lehký proud dechu doprovázený lehkostí pohybu. Hodina je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Vinyasa flow

Dynamická lekce probíhá plynulým tempem, cvičíme v jógových sekvencích, které na sebe navazují. Tento styl je známý také jako "meditace v pohybu". Dbáme na sladění dechu s vědomým pohybem. Důležité je prodýchání a protažení rozehřátých svalů celého těla v jógových pozicích neboli ásanách. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé.


Jemná jóga

Jemná jóga je vhodná pro začátečníky a pro všechny, kteří upřednostňují méně náročný pohyb. Tento styl zahrnuje jednodušší varianty pozic a je menší zátěží pro svaly. Kdykoliv potřebujete, odpočíváte v relaxační pozici. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Zdravotní jóga

Pro problémy s pohybovým aparátem, bolesti zad, obtíže plynoucí ze sedavého zaměstnání a další neduhy Vám přinášíme Zdravotní jógu. Lekce je vedena fyzioterapeutkou, vaše případné dotazy ohledně zdraví a těla zde budou odborně zodpovězeny.


Jóga s fyzioterapeutkou

Lekci vede zkušená fyzioterapeutka, která propojuje jógu s poznatky z fyzioterapie. Během cvičení posílíte svaly celého těla. Hlouběji porozumíte jednotlivým pozicím a jejich pozitivnímu působení na pohybový aparát. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé.


Fit & Slim Flow

Kdo říká, že se jógou nedá zhubnout, jistě ještě nenavštívil lekci Fit & SLim Flow. Dynamická lekce kardio stylu s převahou pozic stimulujících trávení, spalování a aktivizujících metabolismus vám pravidelnou praxí přinese vysněnou postavu. 

Přijďte se přesvědčit. 


Body In Shape

Dynamická lekce s tím nejlepším z jógy, pilates, protahování a posilování s váhou těla.

Na závěr se oddáte jemné relaxaci. Lekce je vhodná pro všechny druhy pokročilosti.


Ranní jóga

Vstupte do nového dne s úsměvem na tváři - ranní jóga vám ho přenese do nitra těla. Postupné a jemné probouzení těla vedené přes důkladné protáhnutí, které vás naladí na celý den. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Jóga pro všechny

Co více dodat. Oblíbená lekce jógy, která může být pokaždé jiná. Někdy dynamičtější, jindy jemnější, vždy však vedená tak, aby si na ní každý našel to své.


Privátní lekce

Lekce pro jednotlivce nebo neveřejnou skupinu šitá na míru individuálním potřebám a přáním klientů. Lekce se koná po domluvě v čas mimo veřejné lekce ve studiu. Ceny se pohybují od 800,- Kč za hodinu. V ceně je zahrnutý pronájem prostoru, zapůjčení pomůcek, nabídka teplých/studených nápojů. Privátní lekci můžete zaplatit z části zakoupenou permanentkou.


Dokázali to, protože netušili, že to bylo nemožné.

Antické přísloví.