POPIS LEKCÍ

Vinyasa flow

Dynamická lekce probíhá plynulým tempem, cvičíme v jógových sekvencích, které na sebe navazují. Tento styl je známý také jako "meditace v pohybu". Dbáme na sladění dechu s vědomým pohybem. Důležité je prodýchání a protažení rozehřátých svalů celého těla v jógových pozicích neboli ásanách. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé.


Jemná jóga

Jemná jóga je vhodná pro začátečníky a pro všechny, kteří upřednostňují méně náročný pohyb. Tento styl zahrnuje jednodušší varianty pozic a je menší zátěží pro svaly. Kdykoliv potřebujete, odpočíváte v relaxační pozici. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Power jóga

Jedná se o dynamický styl, který souměrně rozvíjí sílu a ohebnost těla. Power jóga je spojením tradiční jógy s aerobními a fitness aktivitami. Základem jsou pozdravy slunce, ve kterých jsou plynule rozvíjeny jednotlivé pozice. Lekce je vhodná pro středně pokročilé a pokročilé.


Jóga s fyzioterapeutkou

Lekci vede zkušená fyzioterapeutka, která propojuje jógu s poznatky z fyzioterapie. Během cvičení posíláte svaly celého těla. Hlouběji porozumíte jednotlivým pozicím a jejich pozitivnímu působení na pohybový aparát. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé.


Fit & Slim Flow

Kdo říká, že se jógou nedá zhubnout, jistě ještě nenavštívil lekci Fit & SLim Flow. Dynamická lekce kardio stylu s převahou pozic stimulujících trávení, spalování a aktivizujících metabolismus vám pravidelnou praxí přinese vysněnou postavu. 

Přijďte se přesvědčit. 


Iyengar jóga

Iyengar jóga se zaměřuje na detail a precizní provedení pozice. Je to směr jógy, který je vhodný nejen pro zdravé jedince, ale i pro lidi se zdravotním omezením (vysoký krevní tlak, kloubní problémy, oslabený imunitní systém aj.). Lekce jsou specifické obsáhlým slovním vedením, vysvětlením a manuálním nastavením a opravy vašich pozic.


Ranní jóga

Vstupte do nového dne s úsměvem na tváři - ranní jóga vám ho přenese do nitra těla. Postupné a jemné probouzení těla vedeme přes důkladné protáhnutí, které nás naladí na celý den. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Dokázali to, protože netušili, že to bylo nemožné.

Antické přísloví.