POPIS LEKCÍ

Slow Flow

Lekce jemné jógy s jednoduššími verzemi pozic, lehký proud dechu doprovázený lehkostí pohybu. Pozice jsou rozvíjeny v sofistikovaném sledu. Důraz je kladen na propojení dechu a pohybu.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti. 


Ranní Vinyasa

Na ranní lekci probudíme naše tělo ve stylu vinyasy jógy - každý pohyb je synchronizován s dechem, na který je kladen největší důraz. Lekce bude někdy jemnější, někdy dynamičtější. Co je však prvotní, je náš dech. Ranní lekce rozpohybuje naši páteř, posílí naše svaly a zklidní naši mysl. Protáhneme se, uvolníme, zklidníme i zapotíme. Na konci lekce se můžete těšit kromě šavásany také na aromaterapii.


Jemná jóga

Jemná jóga je vhodná pro začátečníky a pro všechny, kteří upřednostňují méně náročný pohyb. Tento styl zahrnuje jednodušší varianty pozic a je menší zátěží pro svaly. Kdykoliv potřebujete, odpočíváte v relaxační pozici. Důraz je kladen na správnou techniku pozice.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Jóga s fyzioterapeutkou

Lekci vede zkušená fyzioterapeutka, která propojuje jógu s poznatky z fyzioterapie. Během cvičení se posílí svaly celého těla. Hlouběji porozumíte jednotlivým pozicím a jejich pozitivnímu působení na pohybový aparát. 

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Fit & Slim Flow

Kdo říká, že se jógou nedá zhubnout, ještě nenavštívil lekci Fit & Slim Flow. Dynamická lekce kardio stylu s převahou pozic stimulujících trávení, spalování a aktivizujících metabolismus vám pravidelnou praxí přinese vysněnou postav  Přijďte se přesvědčit. 

Lekce je vhodná pro středně pokročilé a pokročilé.


Power jóga


Jedná se o dynamický styl, který souměrně rozvíjí sílu a ohebnost těla. Power jóga je spojením tradiční jógy s aerobními a fitness aktivitami. Základem jsou pozdravy slunce, ve kterých jsou plynule rozvíjeny jednotlivé ásany.

Lekce je vhodná pro středně pokročilé a pokročilé.


Ranní jóga

Postupné a jemné probouzení těla vedené přes důkladné protažení, které vás naladí na celý den. Sofistikované sestavy, navržené tak, aby žádná sobota nebyla stejná.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Jóga pro všechny

Co více dodat. Oblíbená lekce jógy pro zdraví vašeho těla a potěchu vaší duše. Lekce jsou někdy dynamičtější, jindy jemnější, vždy však vedené tak, aby si na nich každý našel to své.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Privátní lekce

Lekce pro jednotlivce nebo neveřejnou skupinu šitá na míru individuálním potřebám a přáním klientů. Lekce se koná po domluvě v čas mimo veřejné lekce ve studiu. Ceny se pohybují od 800,- Kč za hodinu. V ceně je zahrnutý pronájem prostoru, zapůjčení pomůcek, nabídka teplých/studených nápojů. Privátní lekci lze zaplatit z části zakoupenou permanentkou.


Dokázali to, protože netušili, že to bylo nemožné.

Antické přísloví.