POPIS LEKCÍ

Slow Flow

Lekce jemné jógy s jednoduššími verzemi pozic, lehký proud dechu doprovázený lehkostí pohybu. Pozice jsou rozvíjeny v sofistikovaném sledu. Důraz je kladen na propojení dechu a pohybu.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti. 


Jemná jóga

Jemná jóga je vhodná pro začátečníky a pro všechny, kteří upřednostňují méně náročný pohyb. Tento styl zahrnuje jednodušší varianty pozic a je menší zátěží pro svaly. Kdykoliv potřebujete, odpočíváte v relaxační pozici. Důraz je kladen na správnou techniku pozice.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Jóga s fyzioterapeutkou

Lekci vede zkušená fyzioterapeutka, která propojuje jógu s poznatky z fyzioterapie. Během cvičení se posílí svaly celého těla. Hlouběji porozumíte jednotlivým pozicím a jejich pozitivnímu působení na pohybový aparát. 

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Power jóga

Jedná se o dynamický styl, který souměrně rozvíjí sílu a ohebnost těla. Power jóga je spojením tradiční jógy s aerobními a fitness aktivitami. Základem jsou pozdravy slunce, ve kterých jsou plynule rozvíjeny jednotlivé ásany.

Lekce je vhodná pro středně pokročilé a pokročilé.


Ranní jóga

Postupné a jemné probouzení těla vedené přes důkladné protažení, které vás naladí na celý den. Sofistikované sestavy, navržené tak, aby žádná sobota nebyla stejná.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Jóga pro všechny

Co více dodat. Oblíbená lekce jógy pro zdraví vašeho těla a potěchu vaší duše. Lekce jsou někdy dynamičtější, jindy jemnější, vždy však vedené tak, aby si na nich každý našel to své.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.


Qi Gong

Klidem k pohybu a pohybem ke klidu
Tradiční čínské cvičení Qi Gong (čchi-kung) podporuje kultivaci životní energie Qi (čchi). Vede k nalezení rovnováhy v těle i mysli. Základem jsou harmonické pohyby uspořádané do krátkých sestav. Cvičíme generacemi předávané sestavy Osmi kusů brokátu a Pěti zvířat ve stylu wudangských škol. Z vnitřního klidu se rodí pohyb. A pohyb zpětně posiluje klid našeho středu...


Úvod cvičení je zaměřen na postupné protažení končetin, šlach a svalů. Pozornost věnujeme správnému postoji a dýchání. Prostřední část lekce je nejdelší a je určena nácviku a zdokonalení sestavy. Sestavu nacvičujeme postupně v tempu daném pokročilostí skupiny. K jednotlivým pozicím je vracíme a dolaďujeme pohyby. Závěr je znovu určen krátkému protažení a uvolnění. Lekce trvá 60 minut, pokud není určeno jinak. 


Qi Gong je určen všem bez rozdílu věku a fyzické kondice. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí prostřednictvím pohybu a práce s dechem nalézt vnitřní klid a radost. Předchozí průprava není nutná. Cvičíme vstoje v jakémkoliv pohodlném oblečení. Vhodné jsou tenisky s tenkou podrážkou, je možno cvičit i naboso.


Privátní lekce

Lekce pro jednotlivce nebo neveřejnou skupinu šitá na míru individuálním potřebám a přáním klientů. Lekce se koná po domluvě v čas mimo veřejné lekce ve studiu. Ceny se pohybují od 800,- Kč za hodinu. V ceně je zahrnutý pronájem prostoru, zapůjčení pomůcek, nabídka teplých/studených nápojů. Privátní lekci lze zaplatit z části zakoupenou permanentkou.Dokázali to, protože netušili, že to bylo nemožné.

Antické přísloví.