TÝM

Karolina Racková

Zakladatelka Bodhi Yoga Studia, lektorka jógy

Karolina je certifikovaná lektorka, která se již deset let s vášní věnuje józe. Její lekce jsou dostupné pro každého. Na  hodinách je kladen důraz na výběr z variant pozic od nejjednodušší až po nejobtížnější úroveň. Specifikem lekcí jógy s Karolin je rozvoj vaší kreativity a schopnosti rozhodnout za sebe tak, jak to intuitivně cítíte. Znalost svých potřeb úzce souvisí s budováním sebedůvěry. Na hodinách proto nebudete do ničeho tlačeni ani nuceni. Prioritou jsou vždy Vaše potřeby a autonomie.

Karolina vás bude od samého začátku praxe provázet s péčí a pozorností. Její lekce si oblíbili např. i majitel OXALIS, spol s.r.o., Ing. Petr Zelík nebo majitelka sítě očních klinik Gemini, MUDr. Jana Stodůlková.

Více o Karolině na Instagramu @karolin_yoga nebo na stránkách  www.yogakarolina.com.

Míša Novotná

Lektorka jógy, fyzioterapeutka

Studium Power jógy (Power jóga akademie, Václav Krejčík), Jóga 50+

Jóga mi pomohla na cestě řešení mých zdravotních problémů. Není pro mne jen cvičením, ale i uceleným životním stylem.

,,Pokud dokážeme zklidnit svou mysl, dojde i k uvolnění těla", tento postoj často používám i při práci ve fyzioterapii.

Před nedávnem jsem četla jeden citát, který mě momentálně vede v mé cestě životem: ,,Tělo je vozidlo ducha. Nemůžete čekat, že zůstane celé, když za jízdy usnete a nevěnujete se nijak řízení."

Jana Čermáková

K józe jsem se dostala úplnou náhodou, kdy jsem cítila, že potřebuji změnu. Ani jsem netušila, že mi doslova obrátí celý život a ta změna je tu každým dnem. Jógu jsem si zamilovala od prvního okamžiku. Nacházím v ní uvědomění sebe sama, vnitřní klid, rovnováhu a sílu v dnešním světě. Jóga je duševní a dechové cvičení, o meditaci a přítomném okamžiku. V dnešním světě se musíme občas jen zastavit, zhluboka se nadechnout, přijmout sebe sama i okolní svět a pak se teprve začnou dít změny. 

Jóga je mou nedílnou součástí a ráda se o její krásu dělím při svých lekcích. 

Tereza Katolická 

Od dětství se věnuji různým sportům a tajemství fungování lidského těla mě vždy zajímalo.
Proto jsem vystudovala fyzioterapii a jógu využívám i jako součást terapií. Jóga je pro mě úžasným spojením medicíny, sportu a zdravého životního stylu. Na lekcích kladu důraz na principy zdravého pohybu a prostřednictvím jógy se snažím aktivně ovlivnit nejen všechny svalové dysbalance, ale i uvolnit mysl. Tak neváhejte a přijďte se protáhnout, zaposilovat a relaxovat! Udělejte něco pro své tělo a dobrý pocit! Budu se na vás těšit. Namaste

Vzdělání:

  • Mgr. studium, Univerzita Palackého, Fakulta zdravotnických věd, obor Fyzioterapie
  • Bc. studium, Univerzita Karlova v Praze, Fakulta tělesné výchovy a sportu, obor Fyzioterapie
  • Certifikovaný kurz Instruktor Jógy (akreditovaný MŠMT ČR)
  • Certifikovaný kurz - Využití jógy v terapii vertebrogenních poruch
Jóga nás učí vyléčit to, co nejde vydržet,

a vydržet to, co nejde vyléčit.

B. K. S. Iyengar