TÝM

Karolina Racková

Zakladatelka Bodhi Yoga Studia, lektorka jógy

Karolina je certifikovaná lektorka, která se již deset let s vášní věnuje józe. Její lekce jsou dostupné pro každého. Na  hodinách je kladen důraz na výběr z variant pozic od nejjednodušší až po nejobtížnější úroveň. Specifikem lekcí jógy s Karolin je rozvoj vaší kreativity a schopnosti rozhodnout za sebe tak, jak to intuitivně cítíte. Znalost svých potřeb úzce souvisí s budováním sebedůvěry. Na hodinách proto nebudete do ničeho tlačeni ani nuceni. Prioritou jsou vždy Vaše potřeby a autonomie.

Karolina vás bude od samého začátku praxe provázet s péčí a pozorností. Její lekce si oblíbili např. i majitel OXALIS, spol s.r.o., Ing. Petr Zelík nebo majitelka sítě očních klinik Gemini, MUDr. Jana Stodůlková.

Více o Karolině na Instagramu @karolin_yoga nebo na stránkách  www.yogakarolina.com.

Míša Novotná

Lektorka jógy, fyzioterapeutka

  • Studium Power jógy (Power jóga akademie, Václav Krejčík), 
  • Jóga 50+

Jóga mi pomohla na cestě řešení mých zdravotních problémů. Není pro mne jen cvičením, ale i uceleným životním stylem.

,,Pokud dokážeme zklidnit svou mysl, dojde i k uvolnění těla", tento postoj často používám i při práci ve fyzioterapii.

Před nedávnem jsem četla jeden citát, který mě momentálně vede v mé cestě životem: ,,Tělo je vozidlo ducha. Nemůžete čekat, že zůstane celé, když za jízdy usnete a nevěnujete se nijak řízení."

Tereza Katolická 

Od dětství se věnuji různým sportům a tajemství fungování lidského těla mě vždy zajímalo.
Proto jsem vystudovala fyzioterapii a jógu využívám i jako součást terapií. Jóga je pro mě úžasným spojením medicíny, sportu a zdravého životního stylu. Na lekcích kladu důraz na principy zdravého pohybu a prostřednictvím jógy se snažím aktivně ovlivnit nejen všechny svalové dysbalance, ale i uvolnit mysl. Tak neváhejte a přijďte se protáhnout, zaposilovat a relaxovat! Udělejte něco pro své tělo a dobrý pocit! Budu se na vás těšit. Namaste

Vzdělání:

  • Mgr. studium, Univerzita Palackého, Fakulta zdravotnických věd, obor Fyzioterapie
  • Bc. studium, Univerzita Karlova v Praze, Fakulta tělesné výchovy a sportu, obor Fyzioterapie
  • Certifikovaný kurz Instruktor Jógy (akreditovaný MŠMT ČR)
  • Certifikovaný kurz - Využití jógy v terapii vertebrogenních poruch

Linda Nejezchlebová

Aktivně se hýbu od školních let. Jóga se stala součástí mé cesty životem okolo třicítky. V józe mne baví balanční pozice, nové výzvy...a smích. Protože se ráda rychle hýbu, baví mne kombinovat to nejlepší z pilates, posilování, intervalového tréninku H.I.I.T. ve svých lekcích. Nová lekce BODY IN SHAPE nabídne to nejlepší pro zdravé a pevné tělo. Jsem certifikovaná instruktorka jógy, fitness, masérka, poradkyně pro výživu, provádím rehabilitační a fyzio cvičení zaměřená na pohybový aparát.

Jsem maminka tří dětí skokem za čtyřicítkou, miluju svobodu, rodinu, bytí v přírodě, dobré jídlo a pití.

Renata Maierl

K józe jsem se dostala před 10 lety. Nikdy jsem nepomyslela na to, že bych jí mohla předávat dál. Dovedla mě k tomu až cesta na Bali v listopadu 2017. Začala jsem se o jógu a její benefity zajímat více do hloubky. Na své cestě tak postupně odhaluji její tajemství, jak funguje naše tělo a mysl. Jóga je pro mě nejen fyzická aktivita, ale díky ní se cítím dobře i po psychické stránce. Představuje pro mě relax a radost z pohybu zároveň. Pravidelná praxe jógy rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, redukuje stres a napětí, přináší vnitřní pohodu. Jsem ráda, že to samé mohu předávat dál na mých lekcích.

  • Instruktor jógy specializace powerjóga/hathajóga (Power Yoga Akademie RYT 150)

Jóga nás učí vyléčit to, co nejde vydržet,

a vydržet to, co nejde vyléčit.

B. K. S. Iyengar