TÝM

Karolina Racková

Zakladatelka Bodhi Yoga Studia, lektorka jógy

Karolina je certifikovaná lektorka, která se již přes deset let s vášní věnuje józe. Její lekce jsou dostupné pro každého. Na  hodinách je kladen důraz na výběr z variant pozic od nejjednodušší až po nejobtížnější úroveň. Specifikem lekcí jógy s Karolin je rozvoj vaší kreativity a schopnosti rozhodnout za sebe tak, jak to intuitivně cítíte. Znalost svých potřeb úzce souvisí s budováním sebedůvěry. Na hodinách proto nebudete do ničeho tlačeni ani nuceni. Prioritou jsou vždy Vaše potřeby a autonomie.

Karolina vás bude od samého začátku praxe provázet s péčí a pozorností. Její lekce si oblíbili např. i majitel OXALIS, spol s.r.o., Ing. Petr Zelík nebo majitelka sítě očních klinik Gemini, MUDr. Jana Stodůlková.

Více o Karolině na Instagramu @karolin_yoga nebo na stránkách  www.yogakarolina.com.


Míša Novotná

Lektorka jógy, fyzioterapeutka

  • Studium Power jógy (Power jóga akademie, Václav Krejčík), 
  • Jóga 50+

Jóga mi pomohla na cestě řešení mých zdravotních problémů. Není pro mne jen cvičením, ale i uceleným životním stylem.

,,Pokud dokážeme zklidnit svou mysl, dojde i k uvolnění těla", tento postoj často používám i při práci ve fyzioterapii.

Před nedávnem jsem četla jeden citát, který mě momentálně vede v mé cestě životem: ,,Tělo je vozidlo ducha. Nemůžete čekat, že zůstane celé, když za jízdy usnete a nevěnujete se nijak řízení."


Linda Nejezchlebová

Aktivně se hýbu od školních let. Jóga se stala součástí mé cesty životem okolo třicítky. V józe mne baví balanční pozice, nové výzvy...a smích. Protože se ráda rychle hýbu, baví mne kombinovat to nejlepší z pilates, posilování, intervalového tréninku H.I.I.T. ve svých lekcích. Nová lekce BODY IN SHAPE nabídne to nejlepší pro zdravé a pevné tělo. Jsem certifikovaná instruktorka jógy, fitness, masérka, poradkyně pro výživu, provádím rehabilitační a fyzio cvičení zaměřená na pohybový aparát

Jsem maminka tří dětí skokem za čtyřicítkou, miluju svobodu, rodinu, bytí v přírodě, dobré jídlo a pití.


Renata Maierl

K józe jsem se dostala před 10 lety. Nikdy jsem nepomyslela na to, že bych jí mohla předávat dál. Dovedla mě k tomu až cesta na Bali v listopadu 2017. Začala jsem se o jógu a její benefity zajímat více do hloubky. Na své cestě tak postupně odhaluji její tajemství, jak funguje naše tělo a mysl. Jóga je pro mě nejen fyzická aktivita, ale díky ní se cítím dobře i po psychické stránce. Představuje pro mě relax a radost z pohybu zároveň. Pravidelná praxe jógy rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, redukuje stres a napětí, přináší vnitřní pohodu. Jsem ráda, že to samé mohu předávat dál na mých lekcích.

  • Instruktor jógy specializace powerjóga/hathajóga (Power Yoga Akademie RYT 150)


Monika Fialová

S jógou jsem se setkala poprvé před pěti lety, a jak to tak často v dnešní uspěchané době bývá, přivedly mě k ní vlastní zdravotní problémy. V té době jsem ale měla jiné zájmy, hodně jsem jezdila na kole, toulala se po horách a klidná atmosféra na hodinách jógy se mi zdála dosti podivná a vzdálená. Velmi rychle jsme si ale k sobě našly cestu, a pokud se objeví den, kdy nemohu praktikovat, říkám si, že je něco špatně.

Jsem vděčná za každý den a vážím si maličkostí, neboť být zdravý není samozřejmostí.

Jóga je pro mě mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro mě nalezení pocitu vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se nacházím. V době úspěchu i neúspěchu.

Zamilovala jsem si jemné či mírně dynamické vinyasy, kde kladu důraz na spojení dechu s pohybem. Bude pro mě radost sdílet s vámi vše, co jsem se naučila, a stále se učím od svých učitelů a z vlastní praxe.

Odměnou pro mě bude úsměv na tváři vás všech po skončení lekce.

"Někdy nás špatné věci dostanou na cestu, která vede k tomu nejlepšímu, co nás kdy potká." - Brian Tracy.


Katka Nováková

Externí lektorka

Jógu vnímám jako úžasného pomocníka, který mi pomáhá získat zdravé, pružné a pevné tělo. Zbavila mě dlouholetých bolestí zad a dodává mému životu klid a vyrovnanost.

V hormonální józe mě nadchlo hlavně to, jak široký rozsah má a s čím vším vám může pomoct. A k tomu jsem po pár cvičení mohla sama na sobě vidět bezprostřední neuvěřitelné účinky. Prostě bomba!

Jsem moc hrdá na to, že jsem se stala lektorkou jógy, protože mě nesmírně těší pomáhat i dalším ženám, aby podpořily své zdraví a celkovou pohodu a prostě se cítily krásně.

Jóga nás učí vyléčit to, co nejde vydržet,

a vydržet to, co nejde vyléčit.

B. K. S. Iyengar